website templates
 Kurumsal: 

   Skala Mimarlık & Proje Yönetimi, işverenlerine iç mimari proje, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sağlamak üzere 2012 yılında kuruldu.

   Sektördeki benzerlerinden farkını işveren proje süreçlerini uçtan uca kesintisiz destekleye- bilme uzmanlığıyla vurgulayan Skala, şube geliştirme stratejilerinden tek bir konut iç mekan düzenlemesine kadar geniş bir yelpazedeki iş tanımlarında rol alabiliyor.

    Sektördeki uzun soluklu birikimini proaktif, esnek ve analitik yönetim anlayışıyla harmanlayan Skala, küresel normlarla hizmetini teslim etmeyi misyonu kabul ediyor.

    Proje süreciniz ne kadar kompleks olursa olsun Skala, sizi öngörülen bütçe, zaman ve kapsam içinde proje adımlarını kesintisiz raporlayarak, adeta kurumunuzun bünyesinden biri rolünde çözüyor, sonuca ulaştırıyor. 


Kurucu:

    1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlayan Ahmet Tolga Özen, 2002 yılında ise İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri enstitüsünde yüksek lisans eğitimini almıştır. 

    Profesyonel hayatı boyunca Starbucks, Caffé Nero, TopShop, The Body Shop, River Island, Guess, Nando's, Levi's gibi markaların Türkiye genelindeki mağaza geliştirme  stratejilerine farklı rollerde dahil olarak katkıda bulunmuştur. 

    2012 senesinden bu yana Tolga Özen, Skala Mimarlık ve Proje Yönetimi'nin başında görev almakta ve şirketin portföyüne proje yönetimi ve uygulama hizmetleri sunmaktadır. 

   

Adres
Ofispark
Merkez Mah. Bağlar Cad.
No:14 C:4-5 blok, zemin kat.
Kağıthane 34406 İstanbul - TR

İletişim
E-mail: info@skalamimarlik.com.tr
Phone: +90 (212) 939 3812
Fax: +90 (212) 939 3801